فلزیاب Jeo Sonar

فلزیاب Jeo Sonar

فلزیاب Jeo Sonar یک فلزیاب است که برای شناسایی گنج ها، آثار و فلزات گرانبها ساخته شده است. این فلزیاب توسط شرکت ماکرو به بازار ارائه شده است. در ساخت این فلزیاب شرکت ماکرو از گزینه کالیبراسیون دستی خاک برای شناسایی و تجزیه و تحلیل اجزای آن و در نتیجه تشخیص صحیح اهداف زیرزمینی است.

پس از شناسایی هدف، فلزیاب Jeo Sonar نتایج را مستقیماً به صفحه نتایج منتقل می کند و نام فلز، عمق آن و نسبت فلزات گرانبها را نشان می دهد، دستگاه در مورد اهداف کشف شده به شما می گوید طلا یا سایر فلزات با ارزش یا مواد معدنی غیر با ارزش یا فولاد و غیره بود.

فلز آهن و مواد معدنی غیر با ارزش را می توان از فرآیند جستجو حذف کرد و سپس دستگاه آنها را تشخیص نمی دهد و فقط روی فلزات گرانبها و طلا واکنش نشان میدهد.

یکی از مهمترین ویژگی های فلزیاب Jeo Sonar عملکرد فوق العاده در انواع خاک ها میباشد. این فلزیاب به راحتی به سنگ ها و سنگ های معدنی نفوذ می کند.

فلزیاب Jeo Sonar

شرکت ماکرو در ساخت فلزیاب Jeo Sonar از سه دیسک استفاده کرده است. تمامی دیسک ها قابلیت اسکن سه بعدی را دارند و شما به راحتی میتوانید از هر یک از آنها برای اسکن سه بعدی استفاده نمایید.

از دیگر ویژگی های این فلزیاب میتوان به منو تنظیمات این فلزیاب اشاره کرد که در آن میتوان شدت صدا، شدت نور، زبان برنامه، میزان حساسیت، تنظیمات فلزیابی و… را تنظیم و ذخیره کرد. زبان های موجود که قابل تنظیم میباشد انگلیسی و عربی میباشد.

 

مشخصات دستگاه فلزیاب Jeo Sonar

سیستم دوگانه با سیستم سه بعدی اسکن عمیق قابل تشخیص چهار دسته از مواد معدنی موجود در زیر زمین را تفکیک می کند: طلا، فلزات گرانبها، مواد معدنی غیر با ارزش و آهن.

این دستگاه تمام اطلاعات اهداف پایه گذاری شده را بر روی صفحه نمایش سه بعدی در اختیار کاربر قرار می دهد. غارها، انبارهای زمینی، تونل ها، پناهگاه ها یا مقبره ها.

این دستگاه همچنین دارای مزیت تشخیص فضاهای زیرزمینی و همچنین شناسایی و ارزیابی گزارش تحلیلی از مواد معدنی زیرزمینی است.

سیستم JEO Sonar 3D Dual می تواند تصاویر گرافیکی سه بعدی از اهداف کشف شده در زیر زمین طراحی کند. سیستم فلزیاب Jeo Sonar یکی از پیشرفته ترین دستگاه ها در بین تمام دستگاه های سیستم تصویری است.

شما با استفاده از این فلزیاب میتوانید تا عمق 6 متر از زمین را کاوش نمایید. و تصویر را بر روی صفحه نمایش رنگی موجود دستگاه تماشا کنید.

 

اجزای دستگاه فلزیاب Jeo Sonar

  • دیسک با طول 17 سانتی متر و عرض 14 سانتی متر
  • دیسک با طول 44 سانتی متر و عرض 36 سانتی متر
  • دیسک با طول 60 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر
  • یک کیف بزرگ برای نگهداری و نگهداری کل دستگاه و تجهیزات آن
  • کیف برای حمل و محافظت از واحد اصلی
  • باتری 12 ولت با شارژر برقی 220 ولت و شارژر ماشین 220 ولت
  • هدست
  • سی دی آموزشی نحوه استفاده از دستگاه
  • کاتالوگ انگلیسی و عربی

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

 

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب و طلایاب

09303580080  – 09383008538

همچنین برای دسترسی سریعتر میتوانید از لینک های زیر استفاده نمایید.

خرید فلزیاب ،  خرید گنج یاب،  خرید فلزیاب تصویری

خرید فلزیاب نقطه زن،  خرید و فروش فلزیاب 

همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اینستاگرام فلزیاب غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *