تعمیر فلزیاب

تعمیر فلزیاب

تعمیر فلزیاب در شرکت فلزیاب غرب  با حضور بهترین تعمیر کاران و متخصصین در زمینه تعمیر و ارتقا انواع دستگاه های خارجی و ایرانی صورت میگیرد. فرقی دستگاه شما یک فلزیاب تصویری، فلزیاب نقطه زن، ردیاب و … باشد. متخصیصن و تعمیرکاران حرفه ایی و با تجربه فلزیاب غرب آماده ارائه خدمات به شما مشتریان هستند.

تعمیر فلزیاب

تعمیر کاران فلزیاب در شرکت فلزیاب غرب دستگاه شما را ابتدا عیب یابی کرده و موارد معیوب را مشخص میکنند. سپس بر اساس قطعات تعمیری به شما زمان و هزینه را اعلام میکنند. در صورت موافقت شما اقدام به تعمیر دستگاه شما مینمایند.

تعمیر فلزیاب

تعمیر فلزیاب در شرکت فلزیاب غرب شامل موارد زیر می باشد :

۱ – تعمیر سخت افزاری

یکی از مهمترین قسمت های تعمیر فلزیاب، تعمیر سخت افزار فلزیاب و طلایاب میباشد. این بخش شامل تعمیر برد، لوپ، سنسورها، باتری فلزیاب میشود.

۲ – تعمیر نرم افزاری

بخش دیگری از تعمیرات فلزیاب بخش نرم افزار فلزیاب ها است. عیب یابی نرم افزاری دستگاه فلزیاب شما و همچنین آپدیت و بروزرسانی نرم افزار دستگاه شما هم بخشی از خدمات تعمیرکاران شرکت فلزیاب غرب میباشد.

۳ – ارتقا دستگاه

همچنین یکی از خدماتی که در شرکت فلزیاب غرب به شما همراهان ارائه میشود، ارتقا فلزیاب شما میباشد. به طور مثال شما ممکن است بخواهید عمق کاوش و همچنین شعاع کاوش فلزیاب خود را افزایش دهید و یا حتی نقطه زن خود را به فلزیاب تصویری ارتقا دهید. این امر توسط تعمیرکاران فلزیاب غرب برای شما امکان پذیر است.

4 – فروش قطعات

یکی دیگر از خدمات شرکت فلزیاب غرب فروش قطعات و لوازم یدکی فلزیاب است. قطعاتی مانند لوپ، باتری، آنتن، کابل 1در1، دسته لوپ و… را میتوانید از شرکت ما خریداری نمایید.

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

 

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

09303580080  – 09383008538

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید گنج یاب ، تعمیر فلزیاب  ،

خرید و فروش فلزیاب تصویری ، خرید و فروش فلزیاب 

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

 

 

3 thoughts on “تعمیر فلزیاب

  1. Pingback: قبرهای گبری و شناخت آنها - خرید فلزیاب - فروش فلزیاب

  2. محمد کرم حسین زاده says:

    درود لطف میکنید رنگ بندی کانکتور 7پین کابل لوپ گرت جی تی ای 2500توضیح دهید مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *