بهترین لوپ فلزیاب

بهترین لوپ فلزیاب

دستگاه های فلزیاب از قسمت های مختلف ساخته شده اند . یکی از مهمترین قسمت های یک فلزیاب لوپ است. که نام های دیگری نیز مانند: دیسک فلزیاب، کویل فلزیاب و سیم پیچ فلزیاب شناخته می شود. ما در این مقاله سعی داریم تا راه شناحت بهترین لوپ فلزیاب را با شما مرور کنیم.

لوپ های فلزیاب دو نوع هستند

۱ – متحد المرکز  (concentric)

۲ – گسترده  (wide scan)

لوپ های متحد المرکز برای زمانی است که نیاز به تفکیک  بهتری داشته باشید استفاده می شود. لوپ های گسترده کمتر تحت تاثیر مواد معدنی قرار می گیرند. مانند لوپ های متحد المرکز تفکیک بسیار بالایی ندارند. در کل لوپ هایی که بزرگتر هستند می توانند عمق بیشتری را با اهداف بزرگتر کاوش کنند و زمین را بهتر و بیشتر پوشش می دهند. ولی حساسیت در لوپ های بزرگ نسبت به اشیا کوچک ممکن است ضعیف تر باشد. لوپ های کوچک  حساسیت بیشتری نسبت به اشیا کوچک دارند. و  عملکرد بهتری در خاک های آلوده دارند. شما با توجه به توع کار کردن این دو لوپ و همچنین عمق و تفکیک میتوانید بهترین لوپ فلزیاب را انتخاب کنید.

 

بهترین لوپ فلزیاب

 

انتخاب بهترین لوپ فلزیاب

انتخاب لوپ مناسب همیشه یکی از مهمترین و اصلی ترین مسئله بین کاوشگران بوده است. شما باید با توجه به محل و عمق کاوش خود و همچنین نوع دستگاه شما که از چه لوپی پشتیبانی می کند. لوپ مناسب را برای خود انتخاب کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

بهترین شرکت ها در زمینه تولید لوپ فلزیاب اکثرا از استرالیا هستند. شرکت های استرالیایی که سرامد تولید بهترین لوپ فلزیاب با کیفیت و با کارایی فوق العاده هستند. اگر نمی دانید که از چه لوپی برای فلزیاب خود استفاده کنید می توانید با استفاده از شماره تلفن های انتهای این مقاله با کارشناسان مجرب و حرفه ایی ما در شرکت فلزیاب غرب در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید، تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

 

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

 

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

09303580080  – 09383008538

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید گنج یاب ، تعمیر فلزیاب  ،

خرید و فروش فلزیاب تصویری ، خرید و فروش فلزیاب 

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *